_92A2474.jpg

Meloport Loft

Майданчик для музики, вільної від жанрових обмежень, неформального спілкування виконавців й аудиторії, обміну ідеями та досвідами.


Відвідавши фестваль Jazzdopad 2018 з його серією домашніх концертів, ми відчули, що хочемо мати у Києві бодай щось схоже на те неповторне і особливе культурне міське середовище. Тобто простий формат «хатніх» концертів без зайвого пафосу може стати звичайним явищем музичного життя.

Одразу скажемо, що Мелопорт не зазіхає на якусь «концептуальну» оргінальність: цей формат за різних часів чудово почувався чи не в усьому цивілізованому світі – просто саме зараз і тут за якихось причин він відсутній. Територіально цей майданчик може з'явитися майже будь-де: буквально лофт, майстерня, кав’ярня, галерея. Ця подія прив’язана не стільки до фізичного місця, скільки до ідеї вільного музикування (так би мовити, ретельно зорганізованого безладу) та невимушеності. Адже іноді трапляється так, що просто достатньо звести в одному місці небайдужих виконавців різних жанрів – а далі все стається саме собою.